GuitarTricks płaci za artykuły !

Chciałbym ogłosić konkurs.

Portal GuitarTricks płaci za każdy opublikowany artykuł lub recenzję. Wystarczy nadesłać do nas napisany przez siebie artykuł/recenzję na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez formularz na stronie podająć swoje dane: Imię i nazwisko, wiek i adres mail. To wystarczy. Nagroda jest przyznawana wyłącznie gdy dany artykuł/recenzja zostanie opublikowana na stronie głównej. Zaraz po umieszczeniu art. na stronie głównej jeden z administratorów skontaktuje się z wami w celu uzyskania numeru konta. Płatność następuje do 3 dni roboczych od dodania artykułu. Jeśli użytkownik prześle do Nas np 5 artykułów i każdy z nich zostanie umieszczony na stronie głównej, kontaktujemy się z nim i przesyłamy 5x 10zł czyli 50PLN.

Guitartricks ma prawo opublikować dany artykuł/recenzję bezpośrednio do danej kategorii, nie umieszczając go na stronie głównej. W takim wypadku niestety użytkownik nie otrzymuje płatności. Na głównej stronie umieszczane będą wyłącznie dobrze napisane artykuły, ich długość będzie przekraczać kartkę A4, będą napisane bez błędów ortograficznych, oraz ich wartość merytoryczna będzie poprawna. Guitartricks nie ma obowiązku tłumaczyć się dlaczego artykuł został umieszczony bezpośrednio w kategorii.

Artykuły i recenzje sprawdza kilka administratorów i moderatorów którzy długi czas siedzą w świecie muzycznym. Na pewno każdy artykuł i recenzja będzie sumiennie sprawdzany. Użytkownik do 2 dni roboczych jest informowany czy jego treść trafiła na stronę główną czy bezpośrednio do danej kategorii.

W razie pytań proszę pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

GuitarTricks Team