Ibanez RG 570EX


Wykonanie: 7/10
Komentarz Wykonania: Ja na wiosło za (nowe kiedyś mnie kosztowało 3500zł) to mogłoby być lepiej. Główkę bardzo łatwo obić. Wystarczy lekkie pyknięcie. Klucze są za to w porządku, jak i cały osprzęt z blokadą strun i mostkiem FR Edge. Trzyma strój bardzo dobrze. Gorzej jest już z przetwornikami, które nie wyglądają zbyt zachęcająco. Korpus natomiast jest bardzo fajny i trwały. Generalnie rzecz ujmując jest dobrze.

Wyglad: 8/10
Wiosło prezentuje się całkiem nieźle. Farba jest matowa z lekkim matowym połyskiem, markery na gryfie w postaci zębów rekina są świetne. Tak samo główka pasuje kształetem do reszy i wszystko sumuje się bardzo ładnym designem, nie zmienianym z resztą od ładnych paru lat.

Brzmienie: 6/10
Gdyby nie przetworniki IBZ V to pewnie byłoby dobrze. Gitara jest z dobrego drewna i na sucho słychać że ładnie wszystko rezonuje i jest elegancko. Przester jest dobry, ale kanał czysty jest lekko z dupki. Po podłączeniu porządnych przetworników na pewno będzie dobrze.

Jakosc I Cena: 5/10
Cena jaką ja zapłaciłem była zdecydowanie wygórowana jak za to wiosło. W tej chwili nie orientuje się ile trzeba płacić, ale 2500zł to teraz max jakie bym dał za nowe wiosło.

Ogolna Ocena: 7/10