Epiphone Les Paul Studio Goth


Witam Ostatniego czasu miałem okazję ograć gitarkę Epiphone Les Paul Studio Goth Zacznę od kwestii najważniejszej: 1.Brzmienie Genialne nadaje się w sam raz do grania heavy metalu i jego odmian, brzmienie ciężkie i mulące tak jak przystało na Les Paule.

2.Wykonanie i Design: Gitara z matowym lakierem prezentuje się świetnie! Jak określił pan z Rock 'n' Rolla : "Jak wygląda tak gra" Do całości nie pasuje czarna błyszcząca płytka na której po każdym draśnięciu kostką zostaje ślad, płytkę oczywiście można odkręcić bez większego wysiłku. Mogę powiedzieć że jak dotąd wersje studio nie były wykonywane starannie, miały wady itp, to ten egzemplarz który trafił w moje ręce był dopięty na ostatni guzik. Najbardziej wpadł mi w oko krzyż znajdujący się na główce, wygląda oryginalnie i zastępuje "split diamond"(w wersji custom) lub napis Les Paul w wersjach standard itp.

3.Ogólna ocena oraz jakość w stosunku do ceny: Brzmi genialnie, cena jak za to nie jest wygórowana, bardzo polecam tą gitarkę Gdybym miał oceniać w skali od 1 do 10 dałbym 10 ;)