Line 6 POD 2.0

Ostatnio zakupiłem multiefekt firmy Line 6 a konkretniej POD'a 2.0

1.Brzmienie :

Bardzo udane symulacje wzmacniaczy które w 95% odwzorowują brzmienie symulowanych kolumn i wzmacniaczy. Multiefekt posiada również kilkanaście wbudowanych efektów takich jak: - Reverb, Delay, Chorus, Flanger, Tremolo, Rotary, Noise Gate, Compressor.

Kombinacje tych efektów: - Delay/compressor, Delay/Tremolo, Delay/Chorus, Delay/Flanger, Delay/Sweep które też bardzo dobrze odzwierciedlają efekty typu stomp box. Posiada też Przełącznik AMP/DiRECT -AMP - jeśli podpinamy urządzenie do wzmacniacza -DIRECT - jeśli podpinamy POD'a do urządzenia nagrywającego, końcówki mocy.

* W przypadku podpinania do słuchawek - nie ma różnicy

2. Wykończenie i Design:

Wykończenie ma bardzo dobre mimo że obudowa jest plastykowa, ale w końcu nie jest to efekt do deptania. Wszystkie gałki mamy na wierzchu, jest także regulacja Middle, Treble i Bass czego nie ma np w Pocket PODZIE. Designem zbytnio nie wyróżnia się spośród pozostałych "nerek" Line 6

3. Stosunek jakości do ceny i ogólna opinia:

Efekt jest warty swojej ceny nawet dla efektów które są w nim zawarte , pomijając już wzmacniacze które są warte naście tysięcy. POD jest dobrym wydatkiem dla każdego gitarzysty. Moja ocena w skali od 1 do 10 wynosi 8 ponieważ nie posiada pre-ampów wokalnych, wzmacniaczy i efektów basowych,które posiadają już jego następcy.